Dwie wiaty przystankowe znajdujące się na terenie Placu Wolności zostały zdemontowane i przekazane do renowacji. Po odświeżeniu ponownie będą służyć pasażerom korzystającym z komunikacji miejskiej.

Z terenu Placu Wolności zniknęły dwie wiaty przystankowe. Ich demontaż jest związany z planowaną renowacją, dzięki której elementy infrastruktury przystankowej zostaną odświeżone i przygotowane do dalszego użytkowania.

Przewidywany czas realizacji prac renowacyjnych wynosi około 2 miesięcy. Po ich zakończeniu wiaty wrócą na swoje miejsce i ponownie będą służyć mieszkańcom oraz pasażerom komunikacji miejskiej.

Przepraszamy za czasowe utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.


Źródło informacji: L. Kabs, Wydział Planowania, Gospodarki Komunalnej i Środowiska