Zaproszenie do współpracy w programie pn. Zachodniopomorska Karta Seniora

W grudniu 2016 r. Gmina Miejska Wałcz podpisała Porozumie Partnerskie z województwem zachodniopomorskim dotyczące współdziałania, którego celem jest realizacja zadań pn. Zachodniopomorska Karta Seniora. Wsparciem objęte są osoby starsze, które będą mogły skorzystać na preferencyjnych warunkach z katalogu ofert: kultury, edukacji, rekreacji, transportu i usług.

Zachodniopomorska Karta Seniora cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Od początku 2017 r. wydaliśmy ponad 200 Kart uprawniających do ulg. Mając na uwadze tak duże zainteresowanie utworzoną inicjatywą zwracamy się do wszystkich przedsiębiorców wałeckich z propozycją współpracy przy w/w programie. Dla podmiotów chcących zaoferować ulgi dla posiadaczy Zachodniopomorskiej Karty Seniora uczestnictwo w programie to unikalna okazja na promocję, a tym samym szansa  na zwiększenie bazy klientów swoich usług i produktów. Przystępującym do programu oferujemy promowanie firmy poprzez:

- umieszczenie Firmy i danych teleadresowych w opublikowanym na stronie internetowej Gminy katalogu podmiotów deklarujących wprowadzenie ulg i uprawnień dla posiadaczy Zachodniopomorskiej Karty Seniora,

- informowanie w mediach, na stronie internetowej Gminy oraz we własnych publikacjach Gminy o fakcie uczestnictwa Podmiotu w realizacji zadań objętych niniejszym Porozumieniem,

- promocja zadań objętych niniejszym Porozumieniem,

- opublikowanie na stronie internetowej  Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego  www.rops.wzp.pl danych Podmiotu wraz z proponowanymi przez Podmiot ulgami i uprawnieniami dla seniorów.

            Ponadto wyłącznie dzięki zjednoczonym działaniom oraz nieustająco podejmowanym wspólnie wysiłkom, mamy szanse w długofalowej perspektywie stworzyć korzystne warunki do integracji w starzejącym się społeczeństwie.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Wydziałem Spraw Społecznych i Sportu Urzędu Miasta Wałcz.

 

Osoba do kontaktu:

Monika Turowska - podinspektor ds. Społecznych

tel. 67 258 44 71 wew. 57, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Informacja wytworzona przez: Monika Turowska, Wydział Spraw Społecznych i Sportu