Wakacje dobiegają końca, za chwilę rozpocznie się rok szkolny i zabrzmi pierwszy dzwonek, a my z tęsknota będziemy wspominać tegoroczne słoneczne lato oraz miejskie imprezy. W minioną sobotę postanowiliśmy pożegnać lato w wielkim styli. Na Promenadzie nad jeziorem Raduń na mieszkańców czekało wiele atrakcji. Wydarzenie rozpoczęliśmy Festiwalem Kolorów. W rytm energetycznej muzyki młodzi oraz starsi obsypywali się farbami Holi. Było kolorowo i radośnie. Jeszcze późnym wieczorem można było spotkać barwne i zadowolone twarze naszych mieszkańców i odwiedzających nas gości.


Na naszych najmłodszych mieszkańców czekał namiot z animacjami przygotowany przez Wałeckie Centrum Kultury, gdzie dzieci mogły wziąć udział w licznych konkursach i zabawach. Nie zabrakło również zamków dmuchanych i trampolin.
O godzinie 20.00 nastąpiło istne szaleństwo, gdy na scenie pojawiły się znane zespoły „Strachy na Lachy” i „ happysad”. Publiczność wprost oszalała. Chyba nie było nikogo, kto wraz z zespołem nie śpiewał znanych utworów takich jak „ Piła tango” czy „Zanim pójdę”.
Dziękujemy, że byliście z nami.