WIRTUALNIE PRZEZ GRANICE, Edycja 2021

Werne / Wałcz / Bailleul / Kyritz / Poggibonsi / Lytham St. Annes 2021

 

W imieniu organizatora biegu wirtualnego – miasta partnerskiego Wałcza – miasta Werne –zapraszamy wszystkich wałeckich biegaczy do wspólnego biegu, w którym wezmą udział sportowcy ze wszystkich zaprzyjaźnionych z Wałczem miast.


Wirtualny bieg przez granice odbędzie się 12 czerwca 2021 r. Organizatorzy bardzo chcieliby zaprosić nas na bieg w takiej formie, w jakiej odbywał się przez lata, jednak pandemia nadal to uniemożliwia, zatem już drugi rok z rzędu nie poddajemy się i biegniemy wirtualnie! J Dołącz do nas!


Chcielibyśmy, aby wszyscy biegacze ze wszystkich miast i krajów wystartowali
12 czerwca 2021 r. około godziny 10:00 swoją własną trasą.


Czas powinien zostać zatrzymany za pomocą zegara lub aplikacji śledzącej, wszystko zgodnie z zasadami fair play.


Będziemy wdzięczni za przesłanie zdjęć dokumentujących udział w biegu – zdjęcia trasy, a także czasu ukończenia biegu tak, abyśmy mogli je zestawić i później opublikować.

Ważne informacje:

  • Nie ma potrzeby korzystania z aplikacji typu Endomodo lub Google Fit
  • Niezbędne dane do rejestracji to: imię, nazwisko, rok urodzenia, miasto i kraj
  • Rejestracja - bezpośrednio w Werne za pomocą wiadomości przesłanej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Wyniki z czasem należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (zdjęcie lub zrzut ekranu przedstawiający zatrzymany czas, z imieniem i nazwiskiem, miastem i rokiem urodzenia) do godz. 15.00 w dniu 12 czerwca 2021 r.
  • Medale są dla wszystkich, którzy zakończą bieg i prześlą swój czas.
  • Udział w wirtualnym biegu jest bezpłatny.


Zawodnicy mogą rejestrować się już od dziś pod adresami podanymi poniżej. Podajemy dane: imię, nazwisko, miasto, kraj, rok urodzenia.


W razie pytań prosimy o kontakt ze Stefanie Viefhues, tel .+49 172/44 22 373, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub z Edytą Czapczyńską, tel. +48 603 058 950, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

Źródło informacji: E. Czapczyńska, WRiPM