Jeśli jesteś osobą, która nie jest objęta kwarantanną, ani nie przebywa z osobą, która jest nią objęta, a POTRZEBUJESZ POMOCY, poproś o nią sąsiada, koleżankę, znajomą, znajomego, kogoś kogo znasz i wiesz, że pomoże. 

JEŚLI JESTEŚ OSOBĄ, KTÓRA CHCE POMÓC, rozejrzyj się wokół, może ktoś z Twojego otoczenia potrzebuje pomocy.

SĄSIEDZKA POMOC NAPRAWDĘ WIELU OSOBOM MOŻE URATOWAĆ ŻYCIE.

JEŚLI JEDNAK POZOSTAJESZ BEZ OPIEKI OFERUJEMY CI NASZE WSPARCIE!

ZADZWOŃ POD NUMER:731 037 762, a spróbujemy Ci pomoc lub skontaktujemy Cię z kimś, kto Ci POMOŻE.

OSOBY, KTÓRE CHCĄ DOBROWOLNIE WŁĄCZYĆ SIĘ W TAKĄ FORMĘ POMOCY, WOLONTARIUSZY I LUDZI WIELKICH SERC ZAPRASZAMY DO KONTAKTU I WSPÓŁPRACY: MONIKA TUROWSKA, WYDZIAŁ SPRAW SPOŁECZNYCH I SPORTU, TEL. 731 037 762,

 E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby, które są Beneficjentami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, a wymagają wsparcia lub pomocy prosimy o kontakt telefoniczny lub elektroniczny z ośrodkiem: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.: 067 258 00 65.