The Blind Suns (Francja) na Zamku w Tucznie

Rozrywka
Termin: 21 Gru 2019 20:00

Miejsce: Zamek Tuczno

THE BLIND SUNS to francuskie trio z Angers, którego muzyka oscyluje wokół ambitnego alternatywnego popu i psychodelicznego rocka, a za swoje inspiracje podają zespoły różne jak The Cure, The Jesus And Maty Chain, Pretenders, The Velvet Underground czy Fleetwood Mac. Wokalistka zespołu, Dorota, jest mieszkającą od lat we Francji Polką, pewnie właśnie dlatego swój pierwszy album (2014) zatytułowali "Baltic Waves". Po jego wydaniu wyruszyli w potężną trasę koncertową – zagrali m.in. w USA, Europie (włączając w to Rosję) i w Azji (Korea Południowa).

Obecnie promują najnowszą płytę, "Offshore”, a na przełomie kwietnia i maja br zaprezentowali się w Polsce na świetnie przyjętej trasie koncertowej obejmującej 8 koncertów w największych polskich miastach, w tym świetnie przyjęty występ na prestiżowym festiwalu Spring Break w Poznaniu.

W związku z zaproszeniem na kolejny ważny festiwal, Space Fest w Gdańsku, zagrają następną w tym roku polską trasę, która obejmie też miejsca, w których nigdy jeszcze nie grali! Czyli m.in. Tuczno. A jak Tuczno, to oczywiście że na Zamku.

Trzymajmy kciuki, żeby zdążyli z powrotem na święta do Francji. Przynądźcie licznie. Jak zwykle, będzie krążył kapelusz:-) Widzimy się!

 

Addres
Zamkowa 1, 78-640 Tuczno

 

Mapa


 

Terminy


  • 21 Gru 2019 20:00