Warsztaty florystyczne

Inne
Termin: 29 Wrz 2019 14:00 - 18:00

Miejsce: Fundacja "Planeta kreatywna" i "Laboratorium Edukacji"

Fundacja Planeta Kreatywna zaprasza na warsztaty florystyczne połączone z pogadanka o pasjach. W czasie projektu wykonamy własne dekoracje kwiatowe, podzielimy się swoimi pasjami. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Projekt dofinansowany przez Starostwo Powiatowe Wałcz. Nie masz pomysłu na spędzenie czasu wolnego, chcesz poznać nowe techniki,? Zapraszamy, to własnie dla Ciebie jest to spotkanie. W czasie warsztatów nie tylko wykonamy dekoracje z kwiatów ale również mamy możliwość poznania nowych ludzi, poznania alternatywnych form spędzania czasu wolnego. Zyskujemy, własnoręcznie wykonaną dekorację, miło i kreatywnie spędzony czas, przy zapachu i smaku pachnącej kawy. Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy pod numerem tel 501763414 Monika, Facebook, email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jeśli jesteś zainteresowany konkretną kolorystyką kwiatów powiedź nam o tym a my spełnimy Twoją prośbę:)

 

Telefon
501763414
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Addres
Leopolda Okulickiego 32, 78-600 Wałcz

 

Mapa


 

Terminy


  • 29 Wrz 2019 14:00 - 18:00