13 marca w Szczecinie okazję do świętowania mieli sportowcy z województwa  zachodniopomorskiego.

Najlepsi sportowcy w województwie

13 marca w Szczecinie okazję do świętowania mieli sportowcy z województwa  zachodniopomorskiego. Podczas podsumowania roku sportowego 29 zawodniczek i zawodników otrzymało nagrody za osiągnięcia w 2018 roku. To medaliści najważniejszych sportowych imprez na świecie. Wyróżnienia wręczone zostały także 21 trenerom oraz najaktywniejszym zachodniopomorskim klubom, samorządom i szkołom.

Wyróżnienia z rąk Marszałka
Medaliści Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy oraz Młodzieżowych Mistrzostw Europy w różnych kategoriach wiekowych i sportowych m.in.: lekkoatletyki, żeglarstwa, pływania, wioślarstwa, kajakarstwa, kolarstwa torowego, tenisa stołowego, boksu i karate otrzymali swe nagrody od Olgierda Geblewicza, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.
 

Jesteśmy dumni z Ani

Wśród nagrodzonych znalazła się, wraz z trenerem Łukaszem Butryńskim, Ania Góralska – wałczanka, o niezwykle silnych pięściach.

Wałcz uplasował się na III miejscu w ogólnopolskim współzawodnictwie sportowym w klasyfikacji gmin/miast Pomorza Zachodniego w sporcie młodzieżowym w roku 2018. Wyróżnienie odebrał Burmistrz Miasta Wałcz - Maciej Żebrowski. W gali udział wzięło blisko 100 gości: zawodniczek, zawodników, trenerów i działaczy.


Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!