W dniu 16.12.2018 w miejscowości Barwice odbyła się kolejna edycja turnieju PARTNER CUP w roczniku 2006 i młodsi. Jak dwa lata temu drużyna KS"ORZEŁ" WAŁCZ ponownie odniosła sukces zwyciężając w całym turnieju. W rozgrywkach grupowych po 2 zwycięstwach,1 remisie oraz 1 porażce wałczanie zajęli 2 miejsce i w półfinale spotkali się z drużyną KS"IRAS" CZAPLINEK ,która wygrała 2 grupę.

Mecz był bardzo wyrównany i zakończył się rezultatem 0:0 i dopiero w rzutach karnych lepsi okazali się zawodnicy ORŁA WAŁCZ.W meczu finałowym z zespołem "GŁAZ" TYCHOWO nasi zawodnicy szybko wyszli na prowadzenie (gola zdobył BARTŁOMIEJ KRAWCZYK), ale na minutę przed końcem padło wyrównanie. W rzutach karnych bardzo dobrze bronił ŁUKASZ SKWARNA i drużyna mogła się cieszyć ze zwycięstwa w turnieju. Zespół KS"ORZEŁ"WAŁCZ wystąpił w składzie: bramkarze ŁUKASZ SKWARNA i WIKTOR SOSNOWSKI, kapitan KEWIN CZUBEK, oraz JAKUB MOSKWA, MACIEJ DZIEKAŃSKI, BARTŁOMIEJ KRAWCZYK,IGOR PANEK,MICHAŁ GRABOWSKI.FILIP KULIKOWSKI,OSKAR GŁOWACKI, a trenerem jest PIOTR DZIEKAŃSKI.
Zarząd klubu KS"ORZEŁ" WAŁCZ zaprasza na treningi w rocznikach: 2004/2005(trampkarze),2006 i młodsi(młodzik i orlik),2010 i młodsi, które odbywają się na wałeckich halach sportowych