W pierwszym tygodniu wakacji 2018 dwa zespoły KS"ORZEŁ"WAŁCZ wyjechały na ogólnopolski turniej piłki nożnej TATRY CUP 2018, który odbył się w miejscowości ZAKOPANE. Wzięło w nim udział 147 drużyn w 8 kategoriach wiekowych. Nasze drużyny wystąpiły w kat.U-13(rocznik 2005 i młodsi) i U-14(rocznik 2004 i młodsi).

W pierwszych dwóch dniach na kilku boiskach odbywały się rozgrywki w grupach, a w następnych dniach półfinały i finały w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz w poszczególnych rozgrywkach o puchary: KASPROWEGO i GIEWONTU. W kat.U-14 drużyna KS"ORZEŁ"WAŁCZ zajęła II miejsce po fazie grupowej, a następnie zdobyła V miejsce w turnieju głównym  oraz po bardzo wyrównanych pojedynkach finałowych (zwycięstwo z LKS CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO I 2:1, a w meczu decydującym z zespołem MKS POGOŃ PRUDNIK było 0:0 w rzutach karnych lepsi okazali się młodzi piłkarze ORŁA WAŁCZ) i zwyciężyli w turnieju o puchar KASPROWEGO. Dodatkowo kapitan wałeckiej drużyny MACIEJ PAWLISZ z rąk MIROSŁAWA SZYMKOWIAKA (ambasadora turnieju) otrzymał wyróżnienie dla najlepszego zawodnika turnieju w kat.U-14. W kat.U-13 drużyna KS "ORZEŁ"WAŁCZ po rozgrywkach grupowych zakwalifikowała się do turnieju o puchar GIEWONTU, w którym zajęła V miejsce. Zespół KS"ORZEŁ"WAŁCZ w kat.U-14 reprezentowali: kpt.MACIEJ PAWLISZ, bramkarz KAROL KUBIK, SZYMON GĄSIOROWSKI, MATEUSZ BUCZKOWSKI, ADAM GDECZYK, JAKUB KUBIAK, ADRIAN SZEWC, NIKODEM KOMORNICZAK, KAMIL BARGIEŁ, MIŁOSZ GĄSIOROWSKI, SZYMON CHRUŚCICKI oraz kierownik drużyny KACPER FELCZAK, natomiast w drużynie KS"ORZEŁ"WAŁCZ w kat.U-13 grali : kpt.JAKUB MOSKWA, bramkarze ŁUKASZ SKWARNA i BARTŁOMIEJ SZCZEŚNIAK, DOMINIKA JADCZAK, DAGMARA STĘPIEŃ, MACIEJ DZIEKAŃSKI, JAKUB OSTROMECKI, MIŁOSZ OWCZAREK, WIKTOR OWCZAREK, KACPER RADYSZ, PATRYK JAWOREK oraz kierownik drużyny DOMINIK DZIEKAŃSKI.

Zarząd klubu KS"ORZEŁ"WAŁCZ, trener i zawodnicy pragną podziękować Gminie Miejskiej Wałcz i Gminie Wiejskiej Wałcz, sponsorom oraz rodzicom za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu na turniej.