W imieniu Fundacji Nauka dla Środowiska zapraszamy bardzo serdecznie wszystkie organizacje pozarządowe oraz kluby sportowe do uczestnictwa w szkoleniu SPRAWOZDAWCZOŚĆ I RACHUNKOWOŚĆ W NGO

W trakcie spotkania poruszymy nurtujące wciąż Państwa tematy dotyczące  rozliczania i wydatkowania  dotacji, obowiązków związanych ze sprawozdawczością NGO, zatrudnianiem itp.

Szkolenie odbędzie się 07.09.23 r. w Klubie Seniora ul.Sądowa 9 (wejście od strony boiska)  w godzinach 15.45- 19:00. Będzie to już nasze ostatnie spotkanie w ramach projektu.

Zgłoszenia  proszę przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.530909892 do dnia 04.09.2023

Szkolenie odbędzie się w ramach projektu „Sieć Zachodniopomorska Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej - Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w regionie szczecineckim". Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.

PROGRAM SZKOLENIA


Źródło informacji: A. Czerniewicz, Wydział Spraw Społecznych