Zapraszamy do składania ofert na zawarcie umowy dzierżawy terenu przy Placu Polskim (obecnie "Tawerna")

na okres od 1 czerwca 2023 r. do 31 sierpnia 2023 r. z przeznaczeniem na miejsce małej gastronomii, rekreacji oraz miejsca okazjonalnie wykorzystywanego do kąpieli.

Oferty można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo osobiście kancelarii Urzędu Miasta Wałcz (pok nr 7, ul. Plac Wolności 1, 78-600 Wałcz). Oferta powinna zawierać co najmniej:
1) dane składającego ofertę, w tym imię i nazwisko (nazwa), adres do korespondencji, miejsce zamieszkania (siedziba), adres poczty elektronicznej, nr telefonu;
2) proponowany sposób wykorzystania nieruchomości z wyszczególnieniem zakładanych usług;
3) wskazanie, czy składający ofertę posiada doświadczenie w prowadzeniu działalności o podobnym charakterze, a w przypadku posiadania takiego doświadczenie jego opis i udokumentowanie;
4) propozycja wysokości czynszu wnoszonego do Gminy Miejskiej Wałcz.

Oferty można składać w terminie do 12 maja 2023 r. do godziny 14.30 (decyduje data wpływu).

Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego ani nie stanowi ogłoszenia o przetargu w rozumieniu ustawy o gospodarce nieruchomościami.

O stanie prawnym nieruchomości zainteresowani mogą powziąć wiedzę w siedzibie Urzędu Miasta Wałcz, po uprzednim umówieniu się za pośrednictwem nr telefonu 67 258 44 71 wew. 55.

Źródło informacji: M. Hermanowicz, Wydział Gospodarki Nieruchomościami