Zgłoszenia do Plebiscytu "Wałeccy Liderzy 2022".

Początek roku to zwyczajowo czas podsumowań. Analizujemy i sprawdzamy jak wyglądała działalności w różnych obszarach życia naszej lokalnej społeczności. W tym roku, to mieszkańcy Wałcza zadecydują o tym, kto zasłużył na miano LIDERA w obszarze SPORTU, EDUKACJI oraz KULTURY.

W tym celu na stronie miasta w zakładce E-Urząd powstała specjalna sekcja "Ankiety", w której znajdziecie formularz zgłoszeniowy. Za jego pomocą można zgłosić, osobę, którą uważa się za Lidera w kategoriach: Sport, Edukacja lub Kultura. Zgłosić można maksymalnie trzy osoby, po jednej osobie do danej kategorii. Oczywiście zgłosić można również tylko jedną osobę w tej kategorii, która nas interesuje.

Miano Lidera zostanie przyznane na zasadach demokratycznych. Decyduje liczba zgłoszeń danej osoby. W poszczególnych kategoriach zwycięży osoba, która zostanie wskazana najczęściej.
Etap zgłoszeń trwa do 19 lutego 2023 roku. Wyłonieni zwycięzcy zostaną oficjalnie nagrodzeni na Gali Liderów, która odbędzie się 3 marca 2023 roku o godzinie 14:00 w Wałeckim Centrum Kultury.

Link: https://www.walcz.pl/index.php/e-urzad1/ankietyŹródło informacji: P. Kleist, Wydział Rozwoju, Sportu i Promocji Miasta