Trwa nabór kandydatur do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego.

W terminie 8-19 listopada 2021 r. można przekazywać formularze zgłoszeniowe do Komisji Wyborczej.

Wzór formularza zgłoszeniowego znajduje się na stronie http://www.mlodziez.wzp.pl/wybory-do-mlodziezowego-sejmiku-wojewodztwa-zachodniopomorskiego/. Formularz zgłoszeniowy należy przesłać najpóźniej do 19 listopada 2021 r. poprzez przesłanie skanu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pocztą tradycyjną na adres Sekretariatu ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego, Pl. Kilińskiego 3,  71-414 Szczecin.

Do 22 listopada można zgłaszać kandydatury wolontariuszy indywidualnych i grup wolontariackich do Konkursu Barwy Wolontariatu na Pomorzu Zachodnim.

Szczegóły, regulamin i formularz znajdą Państwo na stronie: https://www.polites.org.pl/konkurs-barwy-wolontariatu-na-pomorzu-zachodnim-2021-r/

 

W razie pytań lub wątpliwości uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny z Organizatorami pod nr telefonu 91 450 11 46 lub przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Źródło informacji: Anna Gródka, Wydział Spraw Społecznych