Szanowni Mieszkańcy Wałcza

 

 W lutym 2019 r. w Urzędzie Miasta w Wałczu została przeprowadzona procedura przetargowa na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości  zamieszkałych z terenu miasta Wałcz.  Informujemy, że usługa realizowana będzie przez firmę ATF Polska sp. z o.o. sp.k.

Z dniem 1 lutego 2019 r. uległa zmianie wysokość opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Nowe stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi wynikają z Uchwały Rady Miasta Wałcz Nr VIII/III/32/19 z dnia 18 stycznia 2019 r.
 w sprawie wyboru metody ustalenia wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki opłaty dla nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta Wałcz (Dz. Urz. Województwa Zachodniopomorskiego z 24 stycznia 2019 r. poz. 648).

Informujemy mieszkańców Wałcza o zmianie wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w związku z Uchwałą nr VIII/III/33/19 Rady Miasta Wałcz z dnia 18 stycznia 2019 r. oraz Uchwałą Nr VIII/IV/49/19 z dnia 26 lutego 2019 r.

Nowy druk deklaracji dotyczy jedynie pierwszych deklaracji obowiązujących od 1 lutego 2019 r. oraz deklaracji zmieniających dane zawarte
w dotychczas złożonych deklaracjach.

 

Opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi winna być zrealizowana do dnia 25 każdego miesiąca za miesiąc bieżący, przelewem na rachunek bankowy lub w kasie Urzędu Miasta Wałcz.

 

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Drogownictwa, Urząd Miasta Wałcz, Plac Wolności 1, pokój 208, telefonicznie nr 67 258 44 71 wew. 25 lub pisząc na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.