Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku zaprasza do udziału w webinarium pn. „Fundusze Europejskie na rozwój i kwalifikacje kadr MŚP”.

Wydarzenie odbędzie się 24 lutego 2021 r., godz. 08.00 – 08.40.

Czas rejestracji upływa 23 lutego 2021 r. o godz. 14.00.

 

Podczas spotkania przedstawione zostaną informacje na temat możliwości wsparcia
mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorców z terenu województwa zachodniopomorskiego, którzy planują rozwój swoich zasobów kadrowych.

Spotkanie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką szkolenia.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Organizator zapewnia materiały edukacyjne w wersji elektronicznej. Planowane zakończenie - godz. 08.40.

 

Uprzejmie prosimy o telefoniczne (tel. 94 372 92 50 lub 606 985 226)
lub elektroniczne (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 23.02.2021 r.

 

Informujemy, iż niniejsze spotkanie jest kolejnym z cyklu spotkań i szkoleń organizowanych przez LPI Szczecinek dla mieszkańców powiatu drawskiego, szczecineckiego, świdwińskiego oraz wałeckiego. Wszystkie informacje o aktualnie prowadzonych spotkaniach informacyjnych, konferencjach
czy szkoleniach można uzyskać śledząc następujące strony internetowe: www.funduszeeuropejskie.gov.pl lub www.rpo.wzp.pl w zakładce: Weź udział w konferencjach
i szkoleniach.

 

Organizator spotkania informacyjnego: 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku

Ul. Warcisława IV 16

78 – 400 Szczecinek

Tel.: 94 372 92 50, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zaprasza zespół LPI:

Joanna Błaszkiewicz

Edyta Wieleba – Matyśniak

Karolina Filowiat