ZAGI zagra na Zamku w Tucznie!

Kategoria
Rozrywka
Termin
2020-07-17 20:00
Miejsce
Zamek Tuczno - Zamek Tuczno

Zagi to bardzo wyrazista i energetyczna postać na polskiej scenie muzycznej. Dziewczyna z gitarą - wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów. Pisze dla siebie, ale również dla innych artystów. Zagi gra na instrumentach strunowych - gitarach, oraz ukulele. Inspiruje się otaczającym ją światem. Pisane przez nią piosenki są formą pamiętnika, w którym opisuje to, co czuje w niebanalny sposób. Pod tym pseudonimem Zagi – jest obecna na polskiej scenie muzycznej od 2011 roku, ale początki jej twórczości sięgają znacznie dalej –artystka pierwsze swoje kompozycje zaczęłatworzyć już w podstawówce i od tego czasupisanie piosenek jest nieodłączną częścią życia i formy wyrazu.

Rdzeniem każdej piosenki Zagi są szlachetne, polskie teksty, w których na próżno szukać grafomanii, jej emocjonalny wokal i wpadające w ucho melodie, które w połączeniu z energią wytwarzającą się w jej zespole ewoluują do mieszanki, którą można zamknąć w szufladce z napisami: indie-rock, pop, alternatywa.Piosenki Zagi rozbrzmiewają w takich stacjach radiowych jak Eska Rock, Antyradio,Polskie Radio Łódź, czy Chilli Zet.
W nagraniach albumu „Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni” wzięli udział: Tomek „Serek” Krawczyk (git. Mela Koteluk, Paweł Domagała, Zakopower), Marcin Ułanowski (perk. Artur Rojek, Dawid Podsiadło) Krzysztof Łochowicz (git. Mela Koteluk, Paweł Domagała), Maciek Szczyciński oraz wielu innych znakomitych muzyków. Za miks oraz mastering utworów odpowiedzialny jest Marcin Gajko.

https://www.youtube.com/watch?v=p4VRBcDjtlM
https://www.youtube.com/watch?v=gLHIAIk6-VM
https://www.youtube.com/watch?v=aslZ0UrglNE

https://www.facebook.com/zagiofficial/
https://www.instagram.com/zagiofficial/
https://tidal.com/browse/artist/5129837

Jak zawsze na Zamku - WEJŚCIE GRATIS, WYJŚCIE ZA DONACJĄ :-)

 
 

Terminy

  • 2020-07-17 20:00