Tequila Twist + One Future

Kategoria
Rozrywka
Termin
2020-02-28 20:00
Miejsce
MUSIC CLUB THESTYLACJA - PONIATOWSKIEGO 13-15, 78-600 Wałcz
Telefon
509 444 980
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wałcza na niepowtarzalny koncert, na którym to usłyszeć będzie można wszelako rozumianą muzykę Rockową, gdzie prezentować się będą:

Tequila Twist (crossover/Szczecinek)
Tequila Twist to szczecinecka grupa crossoverowa założona w 2019 roku przez Grzegorza Moroza, Kamila Jurczaka oraz Maję Dowlaszewicz. W muzyce zespołu można dostrzec mieszankę wielu gatunków, a w szczególności: hard rock, punk, funk oraz rap. Samą ideą grupy jest energia i dobra zabawa podczas występów na żywo.

Do tej pory zespół zagrał kilkanaście koncertów, dzieląc scenę z takimi grupami jak Ga-Ga/Zielone Żabki, Coma, Kwartet ProForma. 1 października 2019 roku zespół wydał swój debiutancki singiel pt. "Kto?", zaś 6 grudnia światło dzienne ujrzał drugi singiel grupy pt. “Natura”. Oba numery zostały wypromowane za sprawą publicysty Macieja Frączyka znanemu w internecie jako Niekryty Krytyk. W lutym 2020 roku z zespołu odeszła jego założycielka Maja Dowlaszewicz. Nowym perkusistą grupy został Dawid Wachowski.

"Kto?": https://www.youtube.com/watch?v=QVp9qo5lyqo
"Natura": https://www.youtube.com/watch?v=DZd2Ede414w

One Future (rock/Miastko)
Zespół powstał pod koniec lipca 2013 z inicjatywy gitarzysty Piotra Jarmoły .Narodził się pomysł połączenia dwóch nie istniejących już zespołów One Life w którym grali m.in. Tomasz Kruszczyński i Mateusz Dróżdż oraz The Future w którym grał Piotrek.Utwory, które schowane do szuflady odeszły już dawno w niepamięć dostały kolejną szansę. One Future to nie tylko nadanie dawnym utworom nowego brzmienia ale tworzenie również nowych aranżacji.Głębokie brzmienie dźwięków gitary,pomysłowość sekcji rytmicznej oraz bardzo ciekawe partie wokalne tworzą dość oryginalną konstrukcje muzyczną oraz niepowtarzalny klimat.Trzech chłopaków z pasją i doświadczeniem nabierają wiatru w żagle i próbują zaznaczyć swoją obecność na scenie rockowej.

"Wszystko ma znaczenie": https://www.youtube.com/watch?v=BMVI6DnmAmY
"Pułkownik Strach": https://www.youtube.com/watch?v=wPidMFCg1T8

BILETY: 10 PLN

 
 

Terminy

  • 2020-02-28 20:00