Dobry, zły, brzydki

Kategoria
Inne
Termin
2020-04-04 08:00 - 16:00
Miejsce
Gartenpol Tomasz Krupienko - Rudnica 2, 78-600 Wałcz
Telefon
602 107 186
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

A. STRZELECTWO OBRONNE:
WARSZTATY DOBRY/ZŁY/BRZYDKI – ULICA

ETAP 1
Użycie broni to ostateczność tego nie trzeba nikomu tłumaczyć. Pod względem technicznym samo oddanie strzału w zasadzie nie jest problemem dla nikogo kto choć chwilę spędził na strzelnicy, Największy problem pojawia się przed i po oddaniu strzału. W czasie warsztatów pokażemy i jednocześnie zaproponujemy nasze rozwiązania w kwestiach jak rozpoznać zagrożenie, jak unikać zagrożeń, jak się obronić gdy już nie mamy wyjścia, co zrobić jak już oddasz strzał. Etap na którym nauczymy Ciebie reagowania na zagrożenie statycznie i dynamicznie. Powiemy Ci jak działać aby z obrońcy swojego bądź cudzego życia nie stać się napastnikiem.

ETAP 2
Etap drugi. W tym etapie szlifujemy ćwiczenia z Etapu pierwszego, oraz uczymy się działać podczas dysfunkcji (zacięcia) broni na krótkim i dalekim dystansie. Powiemy Tobie jak działać aby z obrońcy swojego bądź cudzego życia nie stać się napastnikiem.

UWAGA!!!!!!!
Każdy etap kończy się scenariuszami FORCE ON FORCE w celu sprawdzenia wszystkich dryli przerobionych podczas ćwiczeń w praktyce!

Inne informacje:
Orientacyjny czas trwania zajęć 4-8h zależnie od ilości osób w grupie?
Ilość osób: maksymalnie 12 osób
Ilość osób: minimalnie 10osób
Ilość amunicji: 150 szt Pistolet
Koszt:
-z własną bronią i amunicją 400 PLN
-z naszą bronią i amunicją 600 PLN

 
 

Terminy

  • 2020-04-04 08:00 - 16:00