Joga dla par - bliskość i współpraca na macie

Kategoria
Sport
Termin
2020-02-16 17:00 - 18:30
Miejsce
Studio Kręgosłup OdNowa - Al. Zdobywców Wału Pomorskiego 99, 78-600 Wałcz
Telefon
574-501-590
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joga dla par to świetny sposób na aktywne spędzenie wspólnego czasu razem z partnerem. Dzięki praktyce we dwoje wzmocnicie zaufanie między sobą, poprawicie relacje, zbudujecie dobrą komunikację oraz poszukacie wzajemnej równowagi.

Podczas jogi we dwoje bardzo ważna jest wzajemna uważność w wykonywaniu pozycji oraz koncentracja na partnerze. Joga dla par uczy delikatności i wrażliwości na drugą osobę oraz troskę i odpowiedzialność o jej bezpieczeństwo. Wspólne ćwiczenia zapewniają bliski kontakt fizyczny, który wpływa na intymność relacji. Wspólna praktyka pomaga skupić się na doznaniach zmysłowych przy jednoczesnym byciu świadomie tu i teraz. Dotyk i współpraca wzmacnia wzajemną więź miedzy partnerami oraz pogłębia relacje. Pomaga zrozumieć i poznać samych siebie.

Joga dla par to wzajemna praca nad umysłem, ciałem i oddechem, która buduje bliskość. Ale też świetna zabawa, zapewniająca masę śmiechu z kolejnych prób ustania na macie i wytrwania razem w pozycji ;–) Wzmacnia komunikację werbalną, jak i niewerbalną; pozwala słuchać siebie wzajemnie i wyrażać własne potrzeby. Ponadto rozwija kreatywność i uczy wzajemnego szukania rozwiązań, które cudownie łączy zakochanych.

Joga dla par to także idealny sposób na odpoczynek. Ćwiczenia są przeplatane wzajemnym masażem oraz zakończone przyjemną sesją relaksacyjną. Sesja jogi we dwoje pomaga się zrelaksować i odprężyć a ponadto budzi zmysły!
Być może stanie się również początkiem do odnalezienia wspólnej pasji…

Zapraszamy na najbliższe zajęcia Jogi dla Par (Walentynkowe)

Kiedy? 16 luty,  godz. 17:00-18:30
Gdzie? Studio Kręgosłup OdNowa (na Bukowinie)
Inwestycja: 30zł Ty + 15zł Twój partner/partnerka ;-)

Informacje i zapisy pod numerem tel. : 609-820-811 lub 574-501-590

Ilość miejsc ograniczona!

 
 

Terminy

  • 2020-02-16 17:00 - 18:30