Koncert Pawła Wójcika i Tomasza Sarniaka

Kategoria
Kultura i sztuka
Termin
2019-07-27 20:00 - 22:00
Miejsce
Łowicz Wałecki 50, 78-650 Mirosławiec
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy na muzyczne wydarzenie - w Siedmiu Ogrodach zagra Paweł Wójcik &Tomasz Sarniak.

Paweł Wójcik
Wrażliwy twardziel z gitarą. Ciałem z Płocka, duchem z Suwalszczyzny. Śpiewa autorskie piosenki pełne refleksji i niebanalnego humoru. Szczery do bólu - tak w życiu, jak i na scenie. Pisze o sprawach, które wszystkich nas dotyczą, ale nie zawsze potrafimy o nich mówić.
Jest zdobywcą nagrody im. Wojciecha Bellona na 48. Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, nagrody publiczności na festiwalu im. Jacka Kaczmarskiego „ Nadzieja”, laureatem Grand Prix i nagrody publiczności na festiwalu piosenki kabaretowej OSPA w Ostrołęce oraz Grand Prix im. Jonasza Kofty w Międzynarodowym Festiwalu Bardów OPPA w Warszawie.
Najczęściej występuje w towarzystwie pianisty-akompaniatora Tomasza Sarniaka, który "czarno na białym" potęguje emocje i wydobywa w jego piosenek ledwie uchwytne nastroje.
Dyskografia Pawła Wójcika i Tomasza Sarniaka: "Piosenki ze szkłem" (2013), "Obrazki" (2014), "Uliczna" (2016), "Wysocki po mojemu" (2018), „Dama Pik” (2019)

Bilety można rezerwować, pisząc na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 
 

Terminy

  • 2019-07-27 20:00 - 22:00