Pink Floyd Muzyka Live The Wall

Kategoria
Rozrywka
Termin
2019-10-06 18:00 - 20:00
Miejsce
Wałeckie Centrum Kultury - Plac Zesłańców Sybiru 3, 78-600 Wałcz
Telefon
67 381 95 60
Załącznik

Dla fanów legendarnej grupy Pink Floyd dobra wiadomość! Już w październiku rusza jesienna trasa koncertowa z przebojami Pink Floyd! 6 października na scenie Sali Wałeckiego Centrum Kultury w Wałczu odbędzie się multimedialne show, a w głównej roli największe hity z płyty The Wall i nie tylko.
Lubimy te piosenki, które znamy. Kochamy te piosenki, które kojarzą nam się z energią młodości i dorastania.
Szczególnie na koncertach. Widowisko Pink Floyd Live to z jednej strony sentymentalny powrót do kultowych przebojów w nowych aranżacjach, z drugiej – fantastyczna przygoda z poezją. A to dlatego, że utwory z płyty „The Wall” zaprezentujemy w polskiej wersji. Skąd taki pomysł? Otóż przetłumaczone na język polski znane i wielokrotnie nucone refreny, nieoczekiwanie nabierają większej mocy. Wyzwalają w publiczności nowe, silne emocje. Spare Bricks funduje publiczności show na miarę wielkoformatowego koncertu, będącego jednocześnie muzyczną podróżą w czasie oraz nowatorskim widowiskiem.
Koncert zagramy w składzie:
Agnieszka Szpargała – śpiew, saksofon, Jacek Aumüller – gitara basowa, śpiew, gitara 12-strunowa, Paweł Wrocławski – gitara elektryczna, gitara akustyczna, Adam Jęczmyk – śpiew, gitara elektryczna, gitara akustyczna, Arkadiusz Spanier – instrumenty klawiszowe, akordeon, Michał Witiak– perkusja.
Autorem polskich słów „The Wall” jest Robert Zienkiewicz, który na swoim koncie ma tłumaczenia ponad trzystu piosenek takich klasycznych wykonawców, jak m.in. The Beatles, Bob Dylan, Queen, The Rolling Stones i oczywiście Pink Floyd.
„Dzięki zespołowi Spare Bricks, który doskonale czuje klimat i charyzmę Pink Floyd, mogę słuchać na żywo ulubionych kawałków kilka razy do roku. Ich show to fantastyczny muzyczny zastrzyk energii, która wibruje we mnie jeszcze wiele dni po koncercie” – mówi jeden z fanów grupy.
Bilety
https://www.kupbilecik.pl/impreza-38662-the.wall.po.polsku.walcz.html
Sprzedaż stacjonarna: CIT, tel. 67 381 95 60
Patroni medialni: Extra Wałcz extrawalcz.pl
Informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.muzykapinkfloyd.pl

 
 

Terminy

  • 2019-10-06 18:00 - 20:00